Sıkça Sorulan Sorular

Onarımlar

Onarım Süreci

Servisimize bırakılan cihazlarınız kayıt esnasında çıkışı yapılana dek seri numaralı ve etiketli bir şekilde kayıt altına alınmaktadır.

Tecrübeli personelimiz tarafından arıza tespit edilip. siz değerli müşterilerimize geri bildirip yapılarak onayınız dahilinde onarımı tamamlanmaktadır.

Onayınız dısında herhangi bir ücret talep edilmemektedir

Garanti Dahilinde Onarım Süreci

Daha önce hizmet verdiğimiz  ve garantisi devam eden cihazlar için öncelik ile arıza tespiti yapılıp aynı arızadan yada aynı yedek parçadan kaynaklanan bir sorun oluştuğu durumda gerek ithalatcı garantisi veya servis garantili ürün cihaz yedek parca tedarik montaj ve onarım hizmetini tamamen ücretsiz olarak gerçekleştirmekteyiz.

Servis Süreci

Servis alınan cihazın mevcut iş günü içerisinde sıra ile hızla işleme alınıp arıza tespiti yapıldıktan sonra fiyat onayı alınıp gerekli parça tedariği yapıldıktan sonra stok veya stok dışı onarımı tamamlanmaktadır.

Müşteri bilgilendirmesi yapılıp teslim edilmek üzere ve genel temizliği yapılıp beraberinde gelen aksesuarları ile birlikte raftaki yerini alır.

Yerinde Servis Hizmeti Süreci

Sadece işletmelere sunduğumuz bir hizmet olan yerinde servis hizmeti bilgisayar tablet notebook ve cep telefonu onarımlarını kapsamaktadır adresten alınıp onarım süreci başlatılır garantili veya garantisiz onarımları tamamlandıktan sonra adresinize teslim edilir.

Püf Noktası

Nerede Onarım Hizmeti aldığınız önemlidir.

Ekteknikservis 15 yılı aşkın süredir. donanımlı ve tecrübeli ekibi ile önceliği siz değerli müşterilerinin memnuniyeti ve ödediği miktarın tam karşılığını alabilmesi adıma tüm fedakarlığı bunca zamandır sürdürmektedir. Güvenle tercih edebileceğiniz servisimiz alternatiflerinin arasında bu yönü ile çok daha önde olduğunu yaşayarak görebilirsiniz.

Kaliteli ve Orjinal Yedek Parça

Ekteknikservis daima tercih sebebi olmasının en başlıca sebebi piyasada tercih edilen daha uygun maliyetli ve yan sanayi ürünler yerine ithalatçı garantili ve orijinal ürünleri kullanmasıdır. Onarım sürekli başa gelen ve tekrarlanan bir durum değildir. olmamalıdır. Onarım bir defa yapıldır.

Telefon, Tablet, Bilgisayar ve Elektronik Alet Onarımları

Telefon Onarımı

Iphone ve diğerleri olarak ayırdığımız cep telefonu onarımlarında başlıca iphone grubunda oldukça başarı oranı yüksektir. orjinal ekran değişimi , sarj soketi değişimi , ön arka kamera değişimi arka cam değişimi ve anakart sorunları açılmama arızalıları kapasite yükseltme (gb yükseltme) , android cihaz yazılım sorunları samsung , xaomi , huawi oneplus oppo ,gibi markaların genel arazılarının onarımlarını kapsamaktadır.

Tablet Onarımı

Ipad ve diğer markaların ( samsung , lenovo , casper  huawei , general mobile , vestel ) dokunmatik değişimi , batarya değişimi , ekran değişimi , sarj soketi değişimi ve yazılım sorunlarını kapsamaktadır.

Notebook / Laptop Onarımı

Notebook , anakart kasa plastik aksam menteşe sarj soketi ekran kartı cipi fan bakımı ekran değişimi klavye değişimi batarya değişimi hopörlor değişimi wifi kartı usb soketi ses soketi değişimi yazılım sorunları işletim sistemi sorunları format  ve donanım yükseltmesi ssd takılması ve buna benzer başlıca onarımlarını kapsamaktadır.

Bilgisayar Onarımı

Kasalı yatay dikey mini tower , server tipi bilgisayarların anakart onarımı , ram değişimi , ekran kartı onarımı , ssd değişimi , raid arabirim onarımı , fan bakımı , güç kaynağı (power supply ) onarımı ve değişimini kapsamaktadır.

Küçük Ev Aletleri, Kişisel Bakım Ürünleri Onarımı

Başlıca motorlu ve elektronik aksamı olan , ütü , süpürge makinesi , Fön Makinesi , Saç Kurutma Makinesi , Kahve makinesi , Türk Kahvesi Makinesi , Ketıl , Su Isıtıcıları , Blender , Tost makinesi , traş makinesi , epilatör , saç düzleştirici , sarjı diş fırcası ve benzeri aletlerin onarımını kapsamaktadır.

Televizyon ve Ses Sistemleri Onarımı

Televizyon Monitör Led Tv Plazma Tv Bluetooth hoparlör  kablosuz hoparlör 1+1 2+1 3+1 4+1 +5+1 7+1 Ses Sistemleri , Subwofer , Kulaklık , Oyuncu Kulaklığı , Bluetooth Kulaklık Amfi , Radyo , Dek Telefon , Kablosuz Sabit Telefon , Ev Telefonu , Ofis Telefonu  , Dwr Kayıt Cihazı , Güç Kaynağı ,Onarımlarını Kapsamaktadır.